Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Musím nadále pečovat,i když nejde o příbuzného?

22.10.2014 | paní Kundrábková

Po smrti mamky před třemi roky, mi zůstal na krku její manžel.Je nechodící,upoután na lůžko a odmítá jít do domova pro seniory.Byt je můj,ale pán je věcné břemeno.Mám svoji rodinu,syny,vnučku a partnera. Musím se starat a bydlet s vdovcem po mé mámě?Děkuji.

Dohovořte se s praktickým lékařem, jaké možnosti umístění jsou ve vašem regionu pro člověka závislého na péči další osoby, k němuž nemáte žádný vztah. (T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: