Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


můj tatínek

7.6.2013 | lenka

Můj tatínek trpí již sedmým rokem demencí a já jsem jeho opatrovníkem. Rok jsem měla tatínka v Alzheimercentru, ale pobyt v tomto zařízení špatně snášel, takže o něj v současné době celodenně pečuji sama. Chci se zeptat, zda byste mi mohla doporučit nějaké zdravotní zařízení v Praze a okolí, které by bylo rodinného typu a bylo určeno pro pacienty s touto diagnózou.V Alzheimercentru jsme platili 30 tisíc měsíčně a s péčí o pacienty jsem spokojená nebyla.Předem děkuji za odpověď.L.

Bylo by vhodnejsi, kdybyste se spojila s rodinnymi prislusniky Alzheimerovske spolecnosti a zjistila jejich zkusenosti. Nebylo by nakonec pro vas lepsi, kdyby se u tatinka stridaly 3 pecovatelky? Mam v peci radu rodin, ktere situaci k vseobecne spokojenosti vsech takto situaci resi. Je otazkou, co si predstavujete pod pojmem zdravotnicke zarizeni rodinneho typu v Praze. Protoze o zarizeni tohoto typu v Praze nevim.
/omlouvam se, pisi bez diakritiky z pracovniho pobytu v Nemecku, klavesnice je jina/


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: