Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


možnost příspěvků

9.9.2013 | Michal

Dobrý den, můj otec 78let,alzheimerova chroba,vyžaduje 24-ti hodinovou péči. ukončím pracovní poměr a bude se o otce starat,kromě důchodu pobírá příspěvek na péči...je možnost získat na dopravu, na bydlení.....aj. ?

Podívejte se na stránky MPSV na příspěvky, co je třeba splňovat, tedy za jakých podmínek lze o ně žádat, případně konzultovat úřad práce, který dávky vyplácí.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: