Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


možnost lázní

28.1.2014 | Albrechtová Michaela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má otec 71let nárok na nějaké lázně, kde může cvičit chůzi na protéze, má totiž vysokou amputaci PDK )únor 2012)a cukrovku. V létě 2013byl v lázních, kde cvičil LDK a čekal na novou ne provizorní protézu. Ta mu byla předána 4dny před koncem pobytu. Takže se na ni nenaučil chodit. Má možnost i letos 2014 jet rehabilitovat a učit se chůzi na protéze v lázních?
Děkuji za odpověď M.Albrechtová

Obraťte se na odborníky v dané problematice - rehabilitačního lékaře či ortopéda. Psychiatr není v této otázce kompetentní.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: