Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


možnbost lázní?

28.1.2014 | Zdeněk Voborský

Dobrý den,
letos mi bude 81 roků a jsem pop mozkové mrtvici ochrnutý na pravou polovinu těla.Manřelka má dostat po zlomeníně krčku stehenní kosti a následné operaci lázně.nemohl bych dostat též lázně protože je pro mne obtížné se doma o sebe popstarat?

Je otázkou, kdy jste prodělal mozkovou mrtvici, jak probíhala rehabilitace. Ohledně případné lázeňské léčby by bylo vhodné domluvit s vaším ošetřujícím neurologem, zřejmě potřebujete i pomoc asistenční služby dle toho,
v čem jste závislý na péči další osoby.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: