Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Mozková mrtvice

12.4.2011 | Petra

Dobrý den,paní doktorko. Měla bych na Vás dotaz,mám ve Vyškově tetu a její manžel je po mozkové mrtvici vnímaním je na úrovní malého děcka.Nechodí jenom leží.Leží na LDN ve Vyškově a teta si ho domů vzít nemůže jelikož by se o něj nedokázala postarat.Tetě je skoro Osmdesát.
Chtěla bych se zeptat,zda by bylo možné strejdu umístit do léčebny-sanatoria v blízkosti Vyškova a okolí kde by se o něho postarali 24 hodin denně.
Děkuji za odpoveď.
S pozdravem Petra Tůmová.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: