Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


motání hlavy a nevolnost při posazení a i postavení

29.8.2012 | Jitka Píšová

Manžel (74 let) má doma po čtyřměsíčním pobytu v memocnici potíže při posazení i postavení. Motá se mu hlava, je mu špatně a zvrací. Věříme, že se to postupným cvičením zlepší. Prosím, poraďte mi, co ještě můžeme dělat. Na postavení jsem vypůjčila chodítko STABILO z Ortoservisu. Děkuji Jitka Píšová

Dost podstatný by byl důvod pobytu v nemocnici a způsob rehabilitace a doporučení vzhledem ke základní chorobě, o níž se nedovídáme nic. Tudíž vaši otázku nelze zodpovědět.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: