Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


moje maminka

12.4.2013 | Zdeňka Fusová

Moje maminka měla 85 roků a před dvěma lety mi jí dovezli bratři,protože se už nemohli o ní starat,špatně chodila a o hůlce a pomočovala se,nenajedla se sama atd. Tak jsem jí zařídila vyšetření a zjistila se u ní korová atrofie.Stále padala,tak mi doktor napsal postel,zajistila jsem vozík,ale její stav se už natolik zhoršil,že už nechodí vůbec,mám problém s ní na záchod jí přebalovat a koupat.Rozbourali jsme kvůli trojím dveřím koupelnu i s WC,máme teď 80 tky,větší sprch.kout,madla vyšší záchod,dokonce i s prkénkem,které jí umyje,zažádali jsme o dotaci a hle,nic.Žádost byla zamítnuta! Co je špatně? Děkuji za odpověď!

Můžete se proti rozhodnutí odvolat. A pobírá maminka příspěvek na péči?


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: