Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


moje maminka

12.4.2013 | Zdeňka Fusová

Zamítnutí mé žádosti o příspěvek na zvláštní pomůcku byl zamítnut protože : Jedná se o dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav s těžkou poruchou funkce dolních končetin odpovídající jejich funkční ztrátě avšak je přítomna těžká demence s orientací pouze osobou,která je kontraindikací a vylučuje možnost příznání příspěvku na práce spojené s uspůsobením koupelny a WC. Nevím,co na to říct,čím je nemocnější,tím víc nemá nárok se řádně vysprchovat,samozřejmě s mojí pomocí,já jsem kontraindikace?Prosím o vysvětlení! Děkuji Zdeňka Fusová

Ohledně odvolání jsem už psala.Ohledně vyjasnění situace by byl vhodný osobní rozhovor, neboť v zamítnutí (ovšem jedná se jen o výsek zprávy)se zohledňuje pouze postižená osoba a ne nutnost při hygieně asistence pečující osoby.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: