Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


mobilita

4.2.2016 | Lenka

Dobrý den, moje mamka má přiznán příspěvek ve výši 4000 Kč již druhým rokem. Má těžkou demenci a od 80 let prakticky slepá.Posudkový lékař nechce uznat, že mamka pořebuje pomoc v oblasti mobility. JIž 2 roky nevyšla z domu bez naší pomoci, chodí pouze zavěšená za ruku, upozorňujeme na překážky na cestě.Jak udělat,aby jí byla uznána i mobilita? Děkuji.

Domluvte se se svým obvodním lékařem. Případně se můžete obrátit na krajskou posudkovou komisi. Podívejte se rovněž na http://www.vaclavkrasa.cz/poradna/dotazy-a-odpovedi/prispevek-na-peci/podminky-pro-priznani-prispevku-na-peci-a-na-mobilitu-10484.html
TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: