Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


mentálně postižený

14.8.2019 | Romča

Dobrý den,nevím zda jsem tu správně,ale nevím kde jinde se zeptat. Máme zájem si vzít do opatrovnictví 50.letého pána,je od malička až do dnes v ústavu pro mentáně postižené,nyní jsme si ho vzali na prázdniny,protože jeho vlastní rodina o něj nemá zájem,tak jsme mu chtěli udělat trochu radost v životě-ale nakonec jsme se rozhodli že si ho necháme u nás navždy-po různých zjištění máme napsat žádost k soudu-dotaz jaký název má mít žádost a co přibližně napsat ? Děkuji

Napište to, s čím se obrátila na poradnu. Nejvhodnější by bylo dohovořit se se úřednicí spádového soudu. Tošnerová


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: