Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


matka 86 let

24.8.2016 | Marie Bartáková

Co musím učinit abych se mohla stát opatrovnicí. V sanatoriu mi řekla soc. pracovnice, že mě budou prý u soudu prošetřovat, nebo jak to řekla. Mělo to být asi odrazující abych tak učinila. Já sanatoriím moc nevěřím. Neví kam se obrátit. Ale ta reakce soc. pr. mě ještě více nakopla o tom pořád přemýšlet. Děkuji Bartáková Ještě jaký je postup soud a pod.

Oficiálně opatrovnicí především v otázkách majetkoprávních můžete být na základně soudního rozhodnutí. Chcete-li pomáhat z dobré vůle, soudní rozhodnutí nepotřebujete. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: