Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


mateřská,rodičovská

4.7.2016 | Klára

Dobrý den, již téměř 4 roky se starám o dědečka který má přiznaný příspěvek na péči ve 3.st. Takže na úřadu práce nejsem nahlášená. Chci se zeptat stát za mě platí pouze zdravotní nebo i sociální pojištění? S manželem se snažíme o miminko tak by mě zajímalo zda budu mít nárok na rodičovskou a mateřskou. Děkuji

Naše poradna se finančním problémům podrobně nevěnuje podívejte se na:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/ruzne/socialni-a-zdravotni-pojisteni.html


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: