Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Manžel má schizofrenii

17.4.2017 | Kateřina Škulinová Ecklová

Dobrý den,manžel má schizofrenii,nemůže být doma sám, mívá stavy úzkosti a máme 2 děti 1,5 roku a 6 let, které nemůžu nechat samotné s manželem a tudíž nemůžu ani do práce a mateřská mi za 2 měsíce končí. Manžel má nárok marodit rok na firmu,kde pracoval,než mu zjistili tuto nemoc,cca měsíc zpět. Jaké máme finanční možnosti? Kde a o co zažádat? Moc děkuji za radu. Katka

Váš popis je příliš lakonický, dohovořte se s ošetřujícím lékařem manžela. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: