Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Maminka trpí stareckou demenci

18.10.2019 | Sara

Dobrý den, po fyzické stránce je v pořádku, líp než před dvěma roky,když ještě demenci neutrpěla, jako kdyby ji ta nemoc nastartovala,chce teď všechno dohnat. Po psychické stránce je to špatné, je agresivní, neustále vyvolává konflikty doma i venku,že se na ni musí volat i policie,neustále si něco vymyslí, že u nás byli v noci zloději soused ji ubližuje , neplatí inkaso, neplatí závazky které má.Nevime si rady, poraďte nám co s tím máme dělat.
Děkuji za odpověď

Upozorňuji, že aktualizace stránek "pečující" koncem ledna 2019 skončila!!! Obraťte se na spádovou ambulantní psychiatrii. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: