Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Maminka s demenci

28.9.2023 | Veronika

Dobrý den prosím o radu,mám maminku která má počáteční demenci. Byla na psychiatrické léčebně hospitalizovana, ale i přesto že jsem paní doktoru řekla že nemám reálné podmínky abych se o ní starala tak mi ji propustili domů o když sem ho žádala aby tam ještě mohla být než seženu nějaký domov, i přesto ji propsutl a napsal do lékařské spraví že jsem ji chtěla domů což není pravda. A já jsem tet zoufalá protože ti nezvladam mám 3 děti a 1+1 malí být nemocné všechny děti i manžela a já sama se léčím psychicky, prosím vás kam se mohu obrátit aby ji nechali v nějaké léčebně než by ji vzali do domova

S problémem se obraťte osobně i písemně na sociální , či zdravotně sociální odbor v místě bydliště vaší maminky. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: