Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


maminka po mrtvičce

23.1.2013 | Karel Kočí (S.Janischová)

To již učinil, ale tam mu řekli tyto možnosti. Jenže jak jsem psala, nikde není možnost umístění, všude je plno, všude jsou pořadníky a on neví co dělat. Je někdo, kdo by mu poradil?Ona mu řekla jen možnosti a ať si poradí sám, ale není jak si poradit a doma být nemůže, aby o ni pečoval. Má práci o kterou by mohl přijít.

Vložte náročnou situaci do rubriky "příběhy", kde je možnost reakce čtenářů, odezvy.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: