Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


maminka po CMP a rehabilitace

1.8.2014 | radka žlebková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda má maminka po těžké CMP šanci aby získala rehabilitaci do Hrabyně.Má přiznaný 4.stupen postižení.Když maminka bude mít nárok na rehabilitaci, přijde v době,kdy by byla v Hrabyni o příspěvek na péči?děkuji

Je vhodné domluvit se s ošetřujícím lékařem vaší maminky, který je seznámen se jejím současným zdravotním stavem. Příspěvek na péči může být přijat i v Hrabyni.(T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: