Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Maminka na následné péči

17.4.2018 | Věra

Dobrý den, máme v nemocnici maminku na následné péči. Je epileptička a po více záchvatech byla hospitalizována. Do té doby byla chodící a komunikativní. Nyní pouze leží, špatně mluví a velmi špatně se pohybuje. Je zatím nechodící. Rádi bychom si ji vzali domu, ale potřebovali bychom, aby začala chodit alespoň s pomocí. Sice rehabilituje, ale asi 1xtýdně. Nemají tam moc času. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné sehnat nějakou asistenci, která by mohla za maminkou chodit a rehabilitovat s ní. Děkuji

Zkuste si dát inzerát, řada rodin tak činí. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: