Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


maminka

28.7.2014 | Martina Stolínová

prosím,mám v péči maminku (67let) má Alzheimerovu chorobu,teď přestala jíst a má tak slabé nohy že jí neunesou a padá.Kam se mám obrátit o pomoc ?Děkuji.

Začněte s konzultací u praktického lékaře. Zná ji i vás a pomůže najít řešení. V současných vedrech je především potřeba dohlédnout i na pitný režim. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: