Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


MÁMA

1.12.2013 | RENATA

Dobrý den,pečuji 4 roky o maminku 66 let je po CMP.Všechno docela zvládám akorát mám problém,že maminka odmítá chodit k lékaři.Má 3 stupeň a při každém oblékání mi maminka nadáva je agresivní.Zkoušela jsem jí domluvit po dobrém i se zvýšeným hlasem nic nepomáhá.Jinak je máma klidná.Jen ty lékaři.Jsem z toho zoufalá a prosím o radu.Děkuji moc za odpověd

Zkuste se domluvit s praktickou lékařkou a vysvětlit ji situaci, případně požádat o návštěvní službu. Jinak by vám nezbylo nic jiného, než přijmout se stoickým klidem chování maminky při oblékání.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: