Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Madla k vaně

16.3.2012 | Kika

Dobrý den. Tatínek ( 83 let) potřebuje madla k vaně. Koupelnu nechce předělat a tak potřebuji poradit kam umístit madla a kolik a jaký druh použít. Nevím zda použít lomené madlo k dlouhé straně vany a ke krátké jen malé madlo. Nemohu ani u výrobců najít radu na toto téma. Ani nevím jak vysoko je máme dát. Děkuji za odpověď.

Zkuste se poradit ve prodejně zdravotnických potřeb, nebývá s tím problém,


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: