Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


leceni dekubitu

17.1.2004 | marie kropova

prosim mam dotaz-manzel je 80 let star a ma dekubit-najedne pate pry to ma az ke kosti, da se s tim jeste neco delat? dekuji za pomoc a radu.Marie Kropova

Zkuste se dohovořit s vaším praktickým lékařem a pomoci ze strany zdravotních sester formou Home care, kterou vám může předepsat. Vhodné by bylo kontaktovat i firmu Hartmann-Rico, mají programy zaměřené na léčbu ran. Přiručku o bércovych vředech z jejich stránek stáhnout http://www.hartmann-rico.cz/sluzby/, příručka "Praktické rady pro pacienty, Bércové vředy". Pokud projevíte zájem, můžete se účastnit našeho vzdělávání pečujících pravděpodobně koncem března, v programu by ošetřování ran mělo být zahrnuté. Ale se stejným efektem Vám pomůže Home care doma v místě a uvedený návod.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: