Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


LDN

20.10.2016 | marcela žáková

Dobry den
máme tatínka vLDN má silnou stařeckou demenci,máme žádosti o umístění do domova pro lidi s touto nemocí,jsou ochotni ho převzít,aleza předpokladu že mu LDN udělá vyšetřeni na bacily výtěry a podobně.Hrozí pry že trpínějakym nemocničnim bacilem,s tím ho do domova nevemou a v LDN ho už nechtěji hospitalizovat,mužeme trvat na tom že jsou povini mu tento bacil vylečit a pak ho teprve propustit?děkuji

Zkuste konzultovat problematiku se spádovou hygienickou stanicí. Jsou i trvalí bacilonosiči.TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: