Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


lázně

25.5.2018 | Martina

Kamarádka má RS žije u rodičů a maminka se oni stará. Bohužel potřebuje celodenní péči. Byly ji doporučeny lázně, ale musí i s doprovodem. oba rodiče jsou v důchodu a nemají dostatek financí na to, aby si lázně zaplatily. Pojišťovna uhradí pobyt pouze jí i přes to, že bez doprovodu jet nemůže. Je možné si někde zažádat o příspěvek na doprovod v lázních ?? Děkuji

Vaše kamarádka by se měla dohovořit s lékařem, který napsal návrh. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: