Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


lázně

18.3.2014 | chalupa josef

je mi 68 let a před 2 roky jsem prožil cmp ,kdy jsem ochrnul na levou polovinu těla což se mírně zlepšilo,ale stále špatně mluvím.na koho se obrátit abych mohl využít lázně,které si myslím,že mi pomůžou?

Je vhodné obrátit se na vašeho ošetřujícího neurologa. Záleží i na tom, co jste vše už absolvoval, zda dlouhodobější logopedické vedení by nemělo větší efekt, než třítýdenní pobyt v lázních.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: