Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Lacipil 4 mg

18.1.2012 | Janovská

Dlouhodobě užívám Lacipil 4 mg - bohužel ale mě trápí velmi vysoký doplatek v lékárnách na tento lék. Prosím o sdělení, zda-li existuje adekvátní náhrada tohoto léku s přijatelnější a cenově dostupnější výší. Důchod nemám ani zdaleka nadprůměrný. Dík!

Musíte se domluvit s lékařem, který vám lék píše, pravděpodobně s kardiologem, který zná váš stav a vysvětlit mu svou situaci.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: