Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


krček

2.7.2020 | anna šůchová

Je mně 80roků,mám únavovou zlomeninu krčku.Je to již 3měsíce a ptám se zda je anděje na zhojení.Beru vápnik denně jedno sypké balení.Teď mám 14.dnů chodítko,ale bolest mo nemizí.Jsem po operaci srdce a tak se bojím eventuelně nějakého zákroku při narkoze.Děkuji.

Realistickou odpověď vám poskytne ošetřující lékař, s ním je třeba vše probrat. Ode mě by se jednalo o věštění.... Tošnerová
Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: