Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


kdo napíše recept

11.12.2013 | jana marková

Asi 8 let pečuji o mamku,která je nechodící,ale není ležák.K tomu se ještě před rokem přidala rakovina prsu.Na dostává celkem drahý lék,který zabírá.Jde o to,že já v lednu jdu na operaci kolena a po dobu mé indispozice mamka bude na LDN.V té době jí dojdou ty tablety psané na onkologii.Tam mi řekli,že pokud bude na té LDN,tak jí to předepsat nemohou.Takže mě zajímá,kdo to napíše.Děkuji za odpověďˇ.JM

Recept by měl napsat lékař z onkologie před její hospitalizací na LDN. V případě přetrvávání problémů obraťte se na revizního lékaře.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: