Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


kdo mě pověří?

21.1.2015 | Švec

Dobrý den, nevím sice zda můj dotaz splňuje kritéria této poradny, ale snad mi poradíte. Moje matka pronajímala družstevní byt a nynější nájemník vypověděl smlouvu. Moje matka ale před 14 dny vážně onemocněla a to tak vážně, že nebude minimálně v nejbližších měsících a možná i letech kohokoli zplnomocnit. Jakým právním postupem mohu já, jako syn, docílit dočasného nebo trvalého zastupování ve věci podepsání smlouvy s novým nájemníkem a v dalších možných právních úkonech?
Děkuji za pomoc.

Bude vhodnější probrat dotaz s právníkem, nikoliv s psychiatrem, který se stará o tuto poradnu. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: