Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


kam umístit?

19.6.2017 | Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli mi umíte poradit, kam je možné krátkodobě umístit rodinného příslušníka(tchána věk 79let na invalidním vozíku) v době kdy bychom si s manželem a dětmi chtěli zajet na dovolenou. O tchána se nepřetržitě starám více než 7let a ráda bych aspň na týden měla pauzu. Nevíte o nějaké zařízení, které přijímá tyto osoby jen na krátký pobyt? Děkuji předem za informaci. Jsem z okresu Opava/Ostrava

Kontaktujte zdravotně sociální odbor OÚ v místě trvalého bydliště tchána. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: