Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Kam se obratit?

29.6.2017 | Irena

Dobry den,
mam zoperovanou nohu pul roku tomu,bohuzel nakonec mi byl zjisten Suduckuv syndrom,odvapneni chodidla.Cely den jsem v bolestech.,,Chodim,, o 2 franc.holich na nejnutnejsi.Nejsem schopna si ani zajit nakoupit.Deti o mne nejevi zajem,i kdy jsem se jim snazila dat maximum.Od statu od 1.1.2017 mam jen prispevek na peci I.stupne takze par korun,pak uz nic.Musela jsem prodat 3.,pokoj.byt.Nyni jsem v garsonce.Mam 55 let.Zdravotne jsem neschopna jit do prace,a jak rada bych.Veskere vysetreni jsem podstoupila,MR na mozek mam v poradku.Prosla jsem sesti zdravot.zarizenimi.Naposledy mi byla doporucena hyperbaricka komora.Silene bolesti v ni i pak.Jsem pod prasky tlumici bolest,i tak citim to pichani,paleni.Vubec nevim,jak dale to mam resit.Poradila byste mi?Jsem 20 let vdova.Zadny duchod po manzelovi nemam.Dekuji za radu.

Není mně zcela jasné o jakou radu či představou se obracíte na psychiatrii. Vzhledem k tomu, že bolest je vaší dominujícím neduhem, zkuste http://www.lecbabolesti.eu/ či http://www.lecbabolesti.eu/kontakt.php . Co se týká vašeho pracovního zařazení, (není jasné, co děláte a jakou máte kvalifikaci) domníváte-li se, že váš zdravotní stav toto neumožňuje, zažádejte o invalidní důchod. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: