Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Kam s nechodicim alkoholikem

20.7.2015 | Vankova

Dobry den,
mame problem s byvalym partnerem maminky, ktery je duchodce, po opakovanych opileckych hospitalizacich neudrzi moc ani stolici, nezvedne se na nohy, maminka uz ho doma nechce nekolik let, nema u ni ani trvaly pobyt, lezi ted uz mesic na matraci v kuchyni, ma vedle sebe lavor, do ktereho moci a kali, rve po mamince, psychicky ji muci, v nemocnici uz ho nechcou, jelikoz dobre vi, co je zac. kam s nim? dekuji za odpoved!

je vhodné domluvit se s obvodním lékařem. Jen je třeba uvážit, jaký vlastně má k němu maminka vztah, za několik let situaci nevyřešila, zřejmě tak jednoduchá situace není. Tošnerová (psychiatrie)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: