Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


kam s 92 letou babičkou o dovolené

18.7.2014 | VĚRA

Dobrý den, pečuji o svoji babičku,má 92 roků a nemůže už být vůbec sama je skoro slepá a špatně vidí, chtela bych s manželem a dětmi na dovolenou a nevim kam s babi,nebo jak to zařídit aby se někdo postaral na 14 dní, existuje na Olomoucku nějaké zařízení kde by se o ni na tech 14 dní postarali jako o vlastní babičku a já bych mohla být v klidu a načerpat nové síly .Děkuji za odpověd Věra

Budete se muset zeptat na sociální odboru v místě. Případně si dát inzerát, zda by nebyl někdo ochotný za finanční úhradu se o babičku postarat v jejím bytě.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: