Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Ještě jednou k předchozímu dotazu - péče o osobu blízkou

15.1.2004 | Karel

Děkuji za odpověď na předchozí dotaz a za doporučené odkazy. Možná jsem dotaz napsal trochu zmateně, proto se zeptám ještě jednou. Jedná se nám o to, zda po dobu, kdy by babička byla u nás (cca 3 týdny v roce) se švagrové příspěvek na péči přerušuje nebo ne. My bychom samozřejmě na tyto 3 týdny žádný další příspěvek nechtěli. Děkuji za odpověď.

Vzhledem ke specificitě problematiky musi se k ní vyjádřit ten, který se jí zabývá, abyste měl věrohodné informace. Zopakuji jen předchozí, kontaktujte pracovníky na telefonu Portálu veřejné správy České republiky či na Informační systém pro zdravotně postižené.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: