Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Jednání o poskytnutí příspěvku na péči

4.6.2012 | Kroupová Zdeňka

U mé matky, která se mnou nežije ve společné domácnosti proběhlo šetření o poskytnutí příspěvku na péči. Matka je imobilní, proto jsem musela čekat na pracovnice sociální správy, abych jim otevřela dům a zároveň jsem byla účastna šetření, protože jsem jediný žijící příbuzný, který s e o matku stará. V zaměstnání jsem si musela vzít neplacené volno. Mám nárok na náhradu mzdy v tomto případě?


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: