Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Janíková

22.10.2017 | MUDr.Iva Janíková

Vážená paní doktorko,
v souvislosti s dopravní nehodou a poranění mé mamky žádá pojišťovna viníka další zprávu. Mám poslední z dubna 2017 - na základě této nechtějí dg uznat. Rovněž namítají, že léčba začaly až téměř 11 měsíců po autonehodě.
Prosím Vás o laskavé sdělení, zda je možné Vás kontaktovat i jinak než písemně.
Se srdečným pozdravem
MUDr.Iva Janíková

Ještě tak dva měsíce jen písemně. Praktický lékař /nebo kterýkoliv lékař, který má maminku v pravidelné, dlouhodobé péči/ by se mohl vyjádřit k problematice. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: