Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Jak zajistit, aby děda mohl zůstat doma

13.3.2019 | Hana

Dobrý den,
přes rok se staráme (hlavně můj otec a dědovo snacha, ostatní vypomáhají) o 90letého dědu. Děda trpí demencí. Všichni jezdíme k němu domu. Děda potřebuje plnou péči i v noci. Rodina postupně začíná být vyčerpaná. Byli jsme se informovat o možnostech v domově se zvláštním režimem, ale v podstatě nám nabídli pouze možnost umístění našeho dědy do jejich zařízení. Já bych si představovala nějakou pečovatelku pro dědu na plný úvazek, která by docházela k dědovi do jeho domu. Zatím jak pátrám po této službě, tak nic nenacházím, máte nějaký tip?
Děkuji.
S pozdravem H. Háájková

Zkuste inzerát. Tošnerová


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: