Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


jak pořádat o opatrovnictví

27.8.2021 | Lucie Marešová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak mohu žádat o opatrovnictví na své rodiče, kteří již jsou umístěni v domově důchodců. Mám již přístup j jejich účtu, zadala jsem trvalé příkazy na platbu za pobyt. Nyní bratr toto napadá a nutí rodiče, aby to odvolali, protože pobyt je zde drahý, každý platí 21000. Mám vážné obavy, že potřebuje jejich peníze, které se takto vyčerpávají pro případné dědické řízení. Děkuji za odpověď.

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: