Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


jak obracet staré lidi na lůžku

26.12.2015 | Jana Hale Přichystalová

Maminka začala ležet, nevím jak ji otáčet při myti, jak ji chytit, když ji chci posadit?

Bylo by vhodné obrátit se na zdravotní sestřičku vašeho praktického lékaře. I pečovatelská služba je seznámena se základními technikami posazení. Nevím odkud píšete, ale lze si i půjčit vzdělávací filmy s konkrétními ukázkami v uvedené problematice. Např. Státní zdravotní ústav, videopůjčovna, Šrobárova 48, 100 42 Praha 10 (T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: