Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Jak a čím začít

29.6.2011 | Vasilenková

Dobrý den, zdravotní stav mojí 77 leté maminky se zhoršil.Bude potřeba o ni pečovat,zprvu k ní dojíždět, objednat pečovatelskou službu a pak si ji vzít k sobě domů. Náklady spojené s léčbou se zvýšily natolik, že je z důchodu není schopna pokrýt. Dosud nemá přiznanou nemohoucnost, protože o tom s lékařem ani nehovořila. Jak má(me) postupovat.Na co je nárok? Děkuji za radu.

Podívejte se na odpověď v nejčastějších otázkách. A budete postupovat, tak jak potřebné služby sama popisujete.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: