Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


invalidni duchod

12.2.2014 | Bedriska

dobry den muj tatinek kteremu je 48 prodelal napred mrtvici a ted infarkt a mim dotazem je jestli ma narok na invalidni duchod
byl necely rok na neschopence a neschopenku ukoncil protoze mu mistr v praci rekl ze pokud ji neukonci dostane vypoved ukoncil ji a druhy den se mu udelalo zle a z predevcerejska na vcerejsek ho operovaly po infarktu ma narok na invalidni duchod? dekuji

Tatínek ovšem o důchod během pracovní neschopnosti neprojevil zájem, chtěl pracovat. Za současného zhoršeného stavu by měl zajít na zdravotně sociální odbor úřadu práce, vyzvednout si tiskopis (nebo vy, případně stáhnout z internetu) a předat praktickému lékaři či tomu, kdo jej měl v neschopnosti.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: