Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Inkontinence stolice

21.11.2017 | Monika Janhubová

Dobrý den. Těším problém se systémem něm, který letos dosáhl plnoletosti. Od jeho narození jsem s ním doma a starám se ó něho. Je plně inkontinencí na stolici a částečně moči. Vada je vrozená, narodil se bez konečníku, po tè plastika, aby neměl umělý vývod na břiše, celý život používá pleny. Vrozených vad měl více, postižený prakticky celý trávicí trakt. Poelých osmnàct let, pobíral příspěvek na péči II. Stupeň. Nyní nám jej snížily na I. stupeň. Přitom při tělesné očistě o kterou vlastně nejvíce jde, mu pomáhàm nejvíce. Navíc podle psychiatrického vyšetření zůstane na úrovni 10 až 14-ti letého dítěte...podali jsme nàmitku, ale mám strach, že to nic na jejich posudku nezmění. Prosím ó řadu a co v takovém případě dàl dělat.Děkuji za odpověď. S pozdravem Janhubová Monika

Nejdřív uvidíte, jak dopadne odvolání. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: