Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


info

24.2.2014 | V.PALLASTOVÁ

Dobrý den mám dlouhodobě postíženou dceru je jí 35 jsem její opatrovnicí a zároven i její 10ti leté dcery mám nárok na nějaký finanční příspěvek?Dcera pobírá důchod a na malou beru 1500kč alimenty.Děkuji za odpověd

Naše poradna je určena /což si můžete přečíst o odstavec výše/ starším pečujícím, starajících se o blízké rodinné příslušníky. Obraťte se na zdravotně sociálně odbor v místě bydliště.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: