Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Infarkt

14.5.2016 | Lucie

Dobrý den,
vstřícnost doktorů je v dnešní době nulová, tak bych ráda zkusila alespoň nějaký způsob.
Před dvěma dny můj otec prodělal infarkt. Dokázal sám odejít do sanitky, kde ale po chvíli omdlel a měl zástavu srdce. Myslím že netrvalo moc dlouho a byl opět při životě. Byl operován a ucpaná tepna byla vyčištěna. Po operaci byl "uložen" do umělého spánku a byl vnitřně chlazen, ale dnes ráno ho měli budit a nakonec nebudili. Nikdo nám neřekl proč. Chtěla bych se tedy zeptat s čím vším jako rodina můžeme počítat. Je mi jasné že mi nemůžete říct nic určitého protože neznáte stav mého otce, ale byla bych ráda kdyby jste mi dala alespoň nějaké informace.
Děkuji Lucie

Sama chápete, že těžko se bez znalosti konkrétního stavu vašeho tatínka vám mohu podat informaci. Toto je v kompetenci ošetřujícího lékaře, který je informovaný o jeho současném zdravotním stavu. Zkuste se obrátit na něj a zeptat se, zadat mu konkrétní dotaz. Určitě vám sdělí požadované. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: