Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Duševně nemocná

29.4.2019 | Lucie Vobořilová

Dobrý večer,moje máma nikdy nebyla úplné v pořádku ale byla schopna fungovat.Už je to asi 6let co máma přestala pracovat z psychického stavu musela jsem jí zařídit částečný důchod .Příjde mi jak je furt doma tak se jí duševní stav zhoršuje a já nevím jak dál postupovat aby to pak nebyl průser.Sama si nepřizná že neni psychicky zdravá. Mám jí ráda ale zároveň mám o ní strach protože je to s ní těžké.Poradíte mi prosímZkuste se poradit s jejím ošetřujícím lékařem ohledně kontaktů s denním centrem. Má kamarádky? Či se podívat na internet, jaké možnosti se v místě nabízejí. (Tošnerová)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: