Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Důchod z Nemecka

2.2.2016 | Petra

Dobrý den, moje prababička 96let je v pecovatelskem domě. Do dnešního dne se o ni starala její dcera moje babička. Prababička bere duchod ale také vdovský důchod po svem manželovi, který umřel ve válce v Německu. Pečovatelka služba si účtuje 12000,- měsíčně což odpovídající jejímu duchodu. Mají nárok i na ten vdovský Neměcky duchod? Děkuji

Nerozumím otázce. Taxa je stanovena a zaplacena. Zkuste se zeptat jinak. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: