Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


důchod

22.11.2010 | Posejpalová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Tchán je hospitalizován na JIP.Ještě před tím, než ho na JIP přeložili jsme zařídili donášku důchodu do nemocnice.V den důchodu byl již druhý den na JIP.Což nám nedali vědět.Důchod nám tedy asi nevydají, že. Nevíme, jak mu zaplatit nájem, je vdovec a my na další nájem bohužel nemáme.Dá se nějak nájem a inkaso po dobu, co bude v nemocnici pozastavit? Předem děkuji

Domluvte se sociální pracovnicí v nemocnci, která je kompetentní v pomoci při platbě nájmu vašeho tchána. Je to součastí její náplně práce.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: