Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


DŮCHOD

18.2.2011 | M.

Dobrý den, pracoval jsem 20 let v II. kategorii zaměstnání - hlučné prostředí. Podle normálního výpočtu bych měl jít do důchodu letošní rok v listopadu. Zohledňuje se nějak uvedená kategorie zaměstnání? Nemám již být důchodce? Jak jsem na tom?

Důchodcem budete od listopadu. Podrobnější rozklad vám sdělí: Call centrum důchodového pojištění vyřizuje dotazy veřejnosti a poskytuje informace o důchodech na telefonním čísle 257 062 860, a to každý pracovní den. http://www.cssz.cz/cz/informace/call-centra/


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: