Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dovolená

2.10.2018 | Olga Vyskočilová

Milujeme naši maminku, jíž je 91 let a duševně je naprosto čilá. Na rovinu, nám je skoro 70, mamí milujeme, ale také bychom si chtěli někam vyrazit na více, než tři hodiny. Myslím si, že bychom mohli zaplatit rozumnou péči. Mamí je takřka soběstačná, umí si udělat snídani atakdále, jde v podstatě o hodnou paní, jež by uvařila oběd a co hlavně, dvě tři hodinky komunikovala s duševně čilou, ale takřka hluchou paní.

Asi by bylo vhodné dát si inzerát, pozeptat se v sousedství... TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: